Filtr z włókna szklanego ############################################################################# Szczególnie idealny do separacji ciał stałych i cieczowych , Łatwopalne i wybuchowe medium oraz medium, którego należy unikać w kontakcie z powietrzem. Producenci filtra z włókna szklanego i fabryki - produkowane w Chinach - Taiji Filtra z nakrętkami z szkła, Chiny, producenci, fabryki, produkowane w Chinach Znajdź najlepszy producent i dostawca filtra z nakrętkami z szkła, który znajduje się pod adresem taiji-glasslined.com. Posiadamy

Detailed description

Filtr z włókna szklanego
Główne cechy filtra Nutsche w szkle
 1. Filtr z włókna szklanego produkowany przez Taiji jest szeroko stosowany do separacji ciał stałych i ciekłych materiałów żrących. Szczególnie idealnie nadaje się do separacji ciał stałych i cieczy trującego medium, łatwopalnego i wybuchowego medium oraz medium, którego należy unikać w kontakcie z powietrzem.
 2. Filtr orzechowy może być używany w warunkach pełnego próżni lub gdzie maksymalne ciśnienie dodatnie wynosi 6 kpa.
 3. Kurtka, którą opracowujemy dla filtra oddzielającego ciało stałe i ciecz, może ogrzewać lub chłodzić ciecz zgodnie z rzeczywistymi potrzebami.
 4. Wykonujemy hydrauliczne urządzenie podnoszące u dołu tego urządzenia filtrującego. Pomaga usunąć filtr i zastąpić szmatką filtra.


Galeria produktów

 image001 (001) .jpg

image002 (001) .jpg

image003 (001) .jpg


Jesteśmy jednym z wiodących producentów i dostawców filtrów nakrętek z szkła, przywiązując dużą wagę do jakości. Jeśli interesują Cię nasze produkty wykonane w Chinach, zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką, aby uzyskać więcej informacji. Zaoferujemy Ci najlepszą obsługę i konkurencyjną cenę.

Hot Tags:
Produkty powiązane
Feedback