Uszczelka Koperty PTFE

Uszczelka wysokiej jakości składa się z nie zawierającej azbestu falistej uszczelki ze stali nierdzewnej i powłoki PTFE. Nadaje się do urządzeń stalowych ze szkła o ciśnieniu nominalnym co najwyżej 1 Mpa i temperaturze pracy -20 ℃ ~ 200 ℃.

Detailed description

Uszczelki kopert PTFE do urządzeń szklanych
Uszczelka wysokiej jakości składa się z nie zawierającej azbestu falistej uszczelki ze stali nierdzewnej i powłoki PTFE. Nadaje się do urządzeń stalowych ze szkła, o ciśnieniu nominalnym co najwyżej 1 Mpa i temperaturze pracy -20 ℃ ~ 200 ℃. W przypadku pierścienia falistego ze stali nierdzewnej, uszczelka koperty PTFE zapewnia doskonałą elastyczność i wydajność uszczelnienia podczas używania. Oprócz wytrzymałości mechanicznej materiału uszczelki uszczelka uszczelniająca przemysłowego cieszy się niskim tarciem i stabilnością chemiczną PTFE.


Galeria produktów

image001(001).jpg

Uszczelka Koperty PTFE

image002(001).jpg

Uszczelki kopert PTFE


Jesteśmy jedną z wiodących producentów i dostawców uszczelek z kopertą ptfe, przywiązując dużą wagę do jakości. Jeśli interesują Cię nasze produkty wykonane w Chinach, zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką, aby uzyskać więcej informacji. Zaoferujemy Ci najlepszą obsługę i konkurencyjną cenę.

Hot Tags: Uszczelka z PTFE, Chiny, producenci, fabryka, wykonana w Chinach
Produkty powiązane
Feedback