Osłona manewru (dla reaktora szklarskiego)

Tutaj znajdziesz nasze najlepsze rozwiązania pokrycia manewrowego przeznaczone do reaktorów z szybą. Zapewniają bezpieczną obsługę i ułatwiają otwieranie i czyszczenie.

Detailed description

Osłona manewrowa dla reaktora szklanego
Jako wiodący dostawca wyposażenia i wyposażenia urządzeń szklanych, Taiji oferuje szeroką gamę akcesoriów do reaktorów, zapewniających bezpieczne przechowywanie niebezpiecznych substancji chemicznych w reaktorze i wysoką bezpieczeństwo operatora, a także poprawę wydajności przetwarzania i jakości produktów. Tutaj znajdziesz nasze najlepsze rozwiązania pokrycia manewrowego przeznaczone do reaktorów z szybą. Zapewniają bezpieczną obsługę i ułatwiają otwieranie i czyszczenie.


Galeria produktów

image001(001).jpg

Osłona manwayu

image002(001).jpg

Pokrywa Manway ze szkłem spiekanym

image003(001).jpg

image004(001).jpg

1. Osłona manewrowa z pierścieniem zabezpieczającym i przyrządem do otwierania wspomaganego sprężyną
Ten system okładzin manewrowych można łatwo zainstalować na szczycie szklanych reaktorów. Urządzenie sprężynowe umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie pokrywy. Pierścień zabezpieczający chroni właz przed zużyciem i uszkodzeniem podczas karmienia.


2. Pokrycie Manway z szybą
Pokrycie manewru reaktora pokrytego szkłem jest ulepszonym produktem. Jest bardziej odpowiedni dla reaktora przy użyciu systemu oczyszczania CIP. Łączymy szkło wzierne w pokrywie za pomocą spiekania w wysokiej temperaturze. Ułatwia to oczyszczenie wziernika. Osłona manewru jest łatwiej otwierać dzięki szybkiemu otwieraniu urządzenia.


Jesteśmy jedną z wiodących producentów wykładzin manewrowych (dla reaktorów szklanych) i dostawców, zwracając szczególną uwagę na jakość. Jeśli interesują Cię nasze produkty wykonane w Chinach, zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką, aby uzyskać więcej informacji. Zaoferujemy Ci najlepszą obsługę i konkurencyjną cenę.

Hot Tags: Pokrywa manewrowa (dla reaktora szklanego), Chiny, producenci, fabryki, wykonane w Chinach
Produkty powiązane
Feedback