Zawór ze szczeliną szklaną

Zawór spłukujący może być wyposażony w końcówkę tantalu w celu rzeczywistego pomiaru temperatury w reaktorze i tym samym uniknąć opóźnienia temperatury lub błędu spowodowanego użyciem osłony termicznej.

Detailed description

Zawór ze szczeliną szklaną
Wspólne szklane poduszki zaworów
Zawór spłukujący z podkładem szklanym jest specjalnie stosowany jako zawór spustowy dolny lub dolny zawór wylotowy dla reaktorów ze szkła. Korpus zaworu jest wykonany z żeliwa lub stali, a zarówno wewnętrzna powierzchnia korpusu zaworu, jak i zewnętrzna powierzchnia rdzenia zaworu są wyłożone wysokojakościowym szkłem. Rdzenie zaworu jest uszczelnione przez ściskanie pierścienia uszczelniającego PTFE. Ten zawór wylotowy ze szkła jest podzielony na dwa typy: typ ruchu górnego i typ ruchu dolnego.


Galeria produktów

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpg

Zawór odpowietrzający wypełniony powietrzem


image004(001).jpg

Zawór ze szczeliną szklaną z uszczelnieniem mieszkowym


image005(001).jpg

Wspólne szklane poduszki zaworów

image006(001).jpg

Zawory ze szczeliną ze szkła z uszczelką mieszkową


Zawór spłukujący może być wyposażony w końcówkę tantalu w celu rzeczywistego pomiaru temperatury w reaktorze i tym samym uniknąć opóźnienia temperatury lub błędu spowodowanego użyciem osłony termicznej. Ponadto, zmieniając uruchamiane powietrze urządzenie do rdzenia zaworu, można zdalnie kontrolować rozładowanie reaktora.


Zawory ze szczeliną ze szkła z uszczelką mieszkową
Ten zawór spłukujący z uszczelnieniem mieszek jest alternatywą dla zaworu spłukującego z uszczelką uszczelniającą. Zapewnia niezawodne uszczelnienie, łatwość czyszczenia i możliwość wycofania wyższego ciśnienia roboczego. Korpus zaworu jest formowany za pomocą metody tłoczenia, która znacznie zwiększa wytrzymałość materiału. Temperatura robocza: -19 ℃ -200 ℃; Ciśnienie robocze: 0.6Mpa-1.6Mpa.


Jesteśmy jednym z wiodących producentów i dostawców zaworów spłukujących szkło, przywiązując dużą wagę do jakości. Jeśli interesują Cię nasze produkty wykonane w Chinach, zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką, aby uzyskać więcej informacji. Zaoferujemy Ci najlepszą obsługę i konkurencyjną cenę.

Hot Tags: Zawór spłukujący, Chiny, producenci, fabryki, wykonane w Chinach
Produkty powiązane
Feedback