Mieszadło wyłożone kafelkami

Typowy typ mieszadła szklanego z Taiji jest dostępny w typie kotwicy , Kształt łopatki, typ turbiny, typ kombinacji i inne typy.

Detailed description

Mieszadło szklane
 Typowy konwencjonalny mieszalnik ze szkła z Taiji jest dostępny w typie kotwicy, kształcie łopatki, rodzaju turbiny, rodzaju kombinacji i innych typach. Zapewniają pełną specyfikację i najwyższej jakości. Klienci mogą wybierać różne typy mieszania w różnych środowiskach reakcyjnych i różnych parametrach reaktora ze szkła.


& nbsp; Galeria produktów < strong="">

image001 (001) .jpg


 image002 (001) .jpg

 Image005 (001) .jpg


Mieszane mieszadła reaktorowe Taiji są wyłożone naszymi emalią TJ09. Dzięki sprawdzonej i najnowocześszej technologii emaliowanej szklane elementy charakteryzują się doskonałą odpornością na korozję, wstrząsy mechaniczne i dużą temperaturę.

Możemy również projektować i produkować wszelkiego rodzaju niestandardowe szkło Agitator do konkretnych wymagań klienta.image003 (001) .jpg


image004 (001) .jpg


 image006 (001) .jpg

Jesteśmy jednym z wiodących producentów i dostawców agitatorów szkła, przywiązując dużą wagę do jakości. Jeśli interesują Cię nasze produkty wykonane w Chinach, zapraszamy do kontaktu z naszą fabryką, aby uzyskać więcej informacji. Zaoferujemy Ci najlepszą obsługę i konkurencyjną cenę.

Hot Tags:
Produkty powiązane
Feedback